Наші послуги

Перелік послуг

1. Проектування систем пожежогасіння (водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні), пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей, протидимного захисту, передавання тривожних сповіщень, систем блискавкозахисту, вогнезахисного обробляння.
2. Монтаж, технічне обслуговування систем пожежогасіння (водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні) на об’єктах суб’єктів господарювання з високим, середнім, незначним ступенем ризику щодо пожежної та техногенної безпеки.
3. Монтаж, технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей, устаткування передавання тривожних сповіщень на об’єктах суб’єктів господарювання з високим, середнім, незначним ступенем ризику щодо пожежної та техногенної безпеки.
4. Монтаж, технічне обслуговування систем протидимного захисту на об’єктах суб’єктів господарювання з високим, середнім, незначним ступенем ризику щодо пожежної та техногенної безпеки.
5. Спостерігання за системами протипожежного захисту.
6. Технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння (водяні, водопінні, порошкові, газові вогнегасники).
7. Монтаж, перевірка (огляд) систем блискавкозахисту.
8. Монтаж, технічне обслуговування воріт, дверей, вікон, люків, завіс (екранів), клапанів з нормованим класом вогнестійкості та кран-комплектів пожежних.
9. Вогнезахист (вогнезахисне просочування глибоке та поверхневе, вогнезахисне обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання), вогнезахисне заповнення) на об’єктах суб’єктів господарювання з високим, середнім, незначним ступенем ризику щодо пожежної та техногенної безпеки.
10. Оцінка (експертиза) протипожежного стану підприємств, об'єктів чи приміщень.