Консультаційний центр ГУ ДСНС України у Київській області

Консультаційний центр ГУ ДСНС України у Київській області

Створений, аби Ви могли отримати вичерпну та достовірну інформацію про державну політику у сфері цивільного захисту загалом, а також роботу Головного управління ДСНС України у Київській області. Ми надаємо безкоштовну інформаційну допомогу юридичним (незалежно від форм власності та виду діяльності) і фізичним особам у межах компетенції.

У консультаційному центрі працюють компетентні фахівці Головного управління ДСНС України у Київській області, які можуть залучати до надання консультацій фахівців та експертів інших підприємств, установ і організацій.

Основні завдання:

  • надання кваліфікованої інформаційної допомоги (довідкової, науково-методичної тощо);
  • забезпечення населення своєчасною, достовірною та повною інформацією про діяльність Головного управління ДСНС України у Київській області;
  • забезпечення якості та доступності адміністративних послуг для громадян;
  • участь у формуванні громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки;
  • надання інформації населенню щодо прав та обов'язків громадян України у сфері цивільного захисту;
  • інформаційно-просвітницька робота серед населення для запобігання виникненню та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій.

У Консультаційному центрі Ви також можете отримати інформацію про участь у заходах цивільного захисту за місцем проживання (дії за попереджувальними сигналами, повідомленнями при проведенні евакуаційних заходів, укриття у захисних спорудах, видача засобів індивідуального захисту тощо).

 

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗВ’ЯЗКУ

Адреса:  м. Бровари, вул. Кірова, 55

Телефон:  (044) 579-90-77

WEB-сайт:  www.kc.kyiv-obl-mns.gov.ua


Консультаційний центр ГУ ДСНС України у Київській області